Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri Ürün Listesi

  1. Hızlı Kollu Bariyer
  2. Kırılan Kollu Bariyer
  3. Çit Kollu Bariyer – Saçaklı Bariyer
  4. Otopark HGS Sistemi Bariyeri

Kollu Bariyer Sistemi otopark girişlerinizi güvence altına alan, otoparka yabancı araç girişini engelleyen ve yapınıza değer katan ürün grubundadır. Bariyer Sistemi aynı zamanda güvenlik elemanlarınızın işlerini kolaylaştırıp daha konsantre çalışmalarını sağlar. Bariyer Sistemi güvenlik sistemlerinizde tamamlayıcı üründür. Bariyer Sistemi marka ve sınıf çeşitliliği biraz kafa karıştırsada doğru bir analiz ve doğru firma tercihi ile yatırımınız hedefi tam on ikiden vurabilir.

Bariyer Sistemlerinde doğru tespit son derece önemlidir.

Projenizde ihtiyacınıza ve olası ileride doğabilecek ihtiyaçlarınıza cevap verecek doğru kollu bariyer sistemi tespiti ve sınıf tespiti yatırımınızın doğru yapılması ve yatırım maliyetinin boşa gitmemesi için son derece önemlidir. Bu konuda kullanım amacı, günlük sirkülasyon, entegre çalışacağı diğer ürünlerin neler olduğu ile ilgili tespitler doğru tespit için bir kaç unsurdur.

Bariyer sistemi çeşitli entegrasyonlara uyumlu olmalıdır.

Yukarıda ön incelemesini yapacağınız kollu bariyer sistemleri uzaktan kumanda sistemi, güvenlikten buton kontrollü, HGS site geçiş sistemi, Plaka okuma sistemi, ücretli otopark sistemi, mantar bariyer sistemi, hidrolik yol bloğu sistemi ve karşılıklı senkronize çalışma prensibine göre çalışır ve bahsi geçen ürünler ile entegre olabilir.

Kollu Bariyer SistemleriKollu Bariyer Sistemleri 1Kollu Bariyer Sistemleri 2